Kasjer/Kasjerka - Bielany Wrocławskie

OTTO Work Force

BIELANY WROCŁAWSKIE, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: BIELANY WROCŁAWSKIE

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

KASJER/-ka
Nr. Ref: BK/DN/12/14

Opis stanowiska:
-obsługa kasy fiskalnej, terminalu płatniczego
-stały kontakt z Klientami
-zatrudnienie docelowo w weekendy i w tygodniu
-stawkę godzinową: 10,00 zł/brutto

Wymagania:
- dyspozycyjność w tygodniu i w weekendy
- zaangażowanie
- odpowiedzialność

Osoby zainteresowane proszone są o składanie aplikacji na ofertę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.