KASJER/KASJERKA 14 zł/h PIŁA

FallWork Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Piła

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisko:

KASJER/KASJERKA

Miejsce pracy: PIŁA

Oferujemy:
- wynagrodzenie -stawkę godzinową 14 zł brutto;
- zwrot kosztów wyrobienia książeczki po przepracowaniu 80 godzin
- umowa zlecenie z pełnym ZUS-em;
- wypłaty wynagrodzenia, co czwartek - TYGODNIÓWKI;
- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

Obowiązki na stanowisku:
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;
- terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę;
- obsługa klientów

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych;
- dyspozycyjność
- zaangażowanie, rzetelność

ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 445
NAPISZ sms o treści: praca Piła
APLIKUJ: WYŚLIJ CV
PRZYJDŹ DO BIURA: POZNAŃ UL. TOWAROWA 35, PIĘTRO 5 (PN-PT 9:00-17:00)

Jeżeli znasz osobę poszukującą pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację.
*oferta pracy tymczasowej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).