Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego klienta w Gorzowie Wlkp. osób do pracy na stanowisku: Kasjer/ka
(Oferta Pracy Tymczasowej)

Nasz klient to lider polskiego handlu artykułami do budowy, remontu i wykańczania domów oraz majsterkowania. Na polskim rynku jest obecny od 1994 roku. Zaspokaja potrzeby klientów poprzez sieć 69 sklepów w całej Polsce. Zatrudnia ponad 10 tys. pracowników. Jeśli chcą Państwo dołączyć do zespołu prosimy o nadsyłanie swoich aplikacji.

Opis zadań:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej.

Oferujemy:
• pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
• umowę o pracę, stabilność zatrudnienia
• możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Wymagania

• gotowość do pracy w dni wyznaczone z grafika (także w soboty i niedziele)
• rzetelność i uczciwość
• łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• umiejętność obsługi kasy fiskalnej
• kurs kasowo skarbowy
• znajomość obsługi komputera

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
11,92PLN - 12,5PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne