Media Markt Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski Sp. k.
Media Markt jest liderem na rynku elektroniki użytkowej w Polsce. To, co nas wyróżnia to bogata oferta produktów i usług, a także najwyższe standardy obsługi Klienta. Ale to nie wszystko! Wyróżniamy się też podejściem do naszych Pracowników. Stawiamy na ich samodzielność oraz wzajemny szacunek i otwartość. Sukces Media Markt to suma sukcesów wszystkich naszych Pracowników. To właśnie dzięki nim Klienci wracają do nas i polecają nas!
Chcesz być częścią naszego sukcesu, zdobyć doświadczenie w branży i poznać ciekawych ludzi? Dołącz do nas! Podziel się z nami swoją pasją.

Aktualnie do naszego sklepu w Gorzowie Wielkopolskim przy poszukujemy zdolnych i zaangażowanych osób na stanowisko:

KASJER/KA

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
  • obsługa kasy fiskalnej, rozliczanie środków pieniężnych
  • dbanie o wygląd i wystrój stanowiska pracy

Wymagania

  • kultura osobista, UŚMIECH
  • miłe usposobienie i pozytywne nastawienie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • doświadczenie w obsłudze Klienta – mile widziane
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet socjalny
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji
  • motywujący system premii uzależniony od stopnia realizacji wyznaczonych celów
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.