Kasjer/ka Wrocław TYGODNIÓWKI

FallWork Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

ZARABIAJ NA ŚWIĘTA -ODBIERAJ WYNAGRODZENIE W KAŻDY PIĄTEK – ELASTYCZNY GRAFIK

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisko:

KASJERA/KASJERKI - WYPŁATY TYGODNIOWE

Miejsce pracy: WROCŁAW ul. Krakowska

Oferujemy:
- wynagrodzenie -stawkę godzinową 15,50 zł brutto;
- terminową realizację wypłat w systemie TYGODNIÓWEK
- umowę zlecenie z ZUS-em;
- godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem
- pakiet szkoleń obsługi kasy
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- jeśli nie posiadasz książeczki Sanepid– zwrócimy koszty wyrobienia książeczki po przepracowaniu 80 godzin

Zakres obowiązków:
- rzetelna obsługa Klientów
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych;
- dbanie o porządek na stanowisku pracy
- zaangażowanie w przydzielone zadania na stanowisku

Wymagania:- dyspozycyjność do pracy w godzinach 8:00-16:00, 10:00-18:00, 13:00-21:00
- gotowość do podjęcia pracy zgodnie z ustalonym grafikiem
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie
- łatwość nawiązywania kontaktów
- posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych – Sanepid

ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 445
APLIKUJ: WYŚLIJ CV
NAPISZ SMS o treści: praca

Jeżeli znasz osobę poszukującą pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację.

Zatrudniamy również obcokrajowców posiadających wizę 09 oraz status studenta dziennego lub kartę polaka.
Затруднюємо також іноземців, які мають візу тип 09 та статус студента стаціонару або Карту поляка.