Kasjer/ka w markecie - Warszawa Mokotów

Full Job Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Full Job Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9149) poszukuje dla swojego Klienta pracowników na stanowisko kasjer/kasjerka w jednym z marketów.

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z ubezpieczeniem,
- miłą atmosferę pracy,
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- możliwość szkoleń,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Wymagania

- obsługa stanowiska kasjerskiego i wykładanie towaru,
- dyspozycyjność do pracy od zaraz,
- aktualna książeczka sanepid,
- chęć do pracy i sumienność.

Osoby zainteresowane, spełniające w/w wymogi proszę o przesłanie swojej aplikacji.
Oferta pracy tymczasowej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Prezentacja firmy

Full Job Sp. z o.o. to ogólnopolska firma świadcząca kompleksowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie