Kasjer/ka w delikatesach Piotr i Paweł

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
Szczegóły oferty nr: StPr/16/1881 z dnia 2016-02-04

Dane dotyczące oferty

Stawka: 13,50
Zmianowość: dwie zmiany
Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres próbny

Dane dotyczące wymagań

Wymagania: Obowiązki: wykształcenie min. zawodowe; aktualna książeczka Sanepidu (warunek konieczny), chęć do pracy, dokładność, odpowiedzialność, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, dyspozycyjność do pracy od zaraz w godzinach otwarcia sklepu 6-14, 14-22 (warunek konieczny). Obowiązki: profesjonalna obsługa klientów sklepu zgodnie z przyjętymi standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej, prace pomocnicze na terenie sklepu. Umowa z agencją pracy tymczasowej. Praca w Warszawie- Ochota. Pracodawca oferuje: pracę na stałe z możliwością przejścia po okresie próbnym na umowę o pracę , stawkę 13,50 zł brutto/godz., czyli 10 zł netto/godz. (na rękę). Osoby zainteresowane proszone są o przysyłanie aplikacji na adres warszawa@jobhouse.pl z podaniem nr ref. KAS/WAW/PIP

Dane kontaktowe