Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/03/2017.

Kasjer/ka Lublin (różne lokalizacje)

lubelskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

KASJER/KA w Lublinie
Nr ref KS/1216/LUB
Miejsce: Lublin, różne lokalizacje.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za:
- obsługa i przygotowywanie do pracy kasy fiskalnej,
- obsługa klientów sklepu w zakresie płatności za towar,
- realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych,
- rozliczanie kasy po zakończonej zmianie.

Poszukujemy osób:
- Pełnoletnich
- Posiadających aktualną książeczkę sanepid (warunek konieczny!)
- Dyspozycyjnych oraz chętnych do pracy z pozytywnym nastawieniem

Od kandydatów nie oczekujemy doświadczenia!

Oferujemy:
• zatrudnienie w Agencji Pracy Tymczasowej Interkadra Sp zo.o,
• pracę w oparciu o umowę zlecenie,
• nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas bezpłatnego szkolenia przygotowującego do pracy na stanowisku kasjera handlowego,
• udział w konkursach kasjerskich organizowanych przez Interkadra oraz atrakcyjne nagrody,
• dodatkowe premie za wysoką efektywność pracy,
• dla osób zainteresowanych możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
• regularne wynagrodzenia,

Odpowiadamy na każde zgłoszenie!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm".

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta