Kasjer/ka galeria Posnania

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:
- możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności względem dni
- wypłatę tygodniową, bądź miesięczną- do wyboru
- wynagrodzenie godzinowe plus premia za produktywność
- umowę cywilnoprawną
- szkolenie kasjerskie dla osób bez doświadczenia (całkowicie bezpłatne)

Zakres obowiązków:
– realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,
- rozliczanie na koniec zmiany ze środków płatniczych za sprzedawany produkt.

Od kandydata oczekujemy:
- pełnoletniości
- aktualnej książeczki sanepidu (zwracamy koszt do 80 zł za wyrobienie ks. sanepid)
- dyspozycyjności do pracy od zaraz

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa APT nr 6321 W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".