KASJER/-KA / DORADCA KLIENTA w markecie na Woli – ATRAKCYJNE STAWKI!

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: KS/MARC/WAWWOL

Twoje obowiązki:
Obsługa kas fiskalnych i rozliczanie się z utargu zgodnie ze standardami
Obsługa Klienta i prawidłowe rozliczenie jego zakupów
Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy

Jeśli jesteś osobą…

Posiadającą aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub aktualne zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
W pełni dyspozycyjną (mile widziane)
Niekoniecznie posiadającą doświadczenie zawodowe
Odznaczającą się kulturą osobistą i pozytywnym nastawieniem umożliwiającym obsługę Klienta
Chętną do pracy i otwartą na nowe wyzwania
Odpowiedzialną, uczciwą i zaangażowaną w powierzone obowiązki

Oferujemy Ci:
Stałą opiekę Doradcy
Umowę cywilno-prawną podpisywaną z Agencją Pracy InterKadra Sp. z o.o.
Bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy
Możliwość dłuższej współpracy
Atrakcyjną stawkę godzinową + premie uznaniowe
Pracę dla osób w każdym wieku!
Pracę od zaraz w markecie zlokalizowanym na warszawskiej Woli

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie nam swojej aplikacji w formie CV.
Zachęcamy do aplikowania on-line poprzez stronę internetową InterKadra.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.