Opis stanowiska pracy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi zorganizuje dla Ciebie miejsce pracy w sieci supermarketów.

Gwarantujemy:

  • Stałą pracę (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, , 5 dni w tygodniu, bez pracy na zmiany nocne,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.),
  • Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku,
  • Opiekę, pomoc i współdziałanie Koordynatora,

Oferujemy stanowisko:

  • Kasjer handlowy, mile widziane doświadczenie w pracy na kasie fiskalnej,

Mile widziany:

  • Dokument stwierdzający umiarkowany lub znaczny stopień niepełnosprawności (grupa inwalidzka w stopniu 1 lub 2)

Na każde stanowisko pracy gwarantujemy przeszkolenie.

Więcej informacji: praca na ¾ etatu w markecie budowlanym na linii kas

oraz pełny etat doradca handlowy w markecie budowlanym - Gliwice.

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie