Kasjer Handlowy - Market przy ul. Gorzowskiej w Kostrzynie nad Odrą

InterKadra Sp. z o.o.

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kostrzyn Nad Odrą

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa klientów sklepu w zakresie prawidłowego naliczenia i pobrania należności za zakupione towary,
  • Realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,
  • Współpraca z pracownikami oraz wszystkimi działami sklepu,
  • Stosowanie zasad organizacji pracy i obowiązujących procedur związanych z dokonywaniem płatności i z rozliczeniami,
  • Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy głównej.

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanepidowska,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność,
  • umiejętność szybkiego liczenia,
  • pozytywne nastawienie do klienta.

Oferujemy :

  • zatrudnienie w Agencji Pracy Tymczasowej Interkadra,
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas bezpłatnego szkolenia przygotowującego do pracy na stanowisku kasjera handlowego,
  • udział w konkursach kasjerskich organizowanych przez Interkadra oraz atrakcyjne nagrody,
  • dodatkowe premie za wysoką efektywność pracy,
  • dla osób zainteresowanych możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
  • regularne wynagrodzenia,
  • możliwość dopasowania dni i godzin pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.