kasjer biletowy / handlowiec

Teatr Łaźnia Nowa

31-977 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Teatr Łaźnia Nowa to wiodący krakowski teatr, z wypracowaną solidną marką na polskim rynku teatralnym. W Łaźni Nowej realizowane są projekty międzynarodowe i koprodukcje z partnerami z całej Polski, powstają programy i spektakle autorskie w oparciu o ścisłą współpracę z mieszkańcami dzielnicy.

Do działu sprzedaży szukamy kreatywnej osoby na stanowisku

kasjer biletowy/handlowiec.

Musisz kochać to co będziesz robić i znać się na tym – wymagane

doświadczenie – nie wystarczy dobra chęć. Musisz wiedzieć dlaczego chcesz

pracować w Łaźni Nowej, a niekoniecznie w innym teatrze.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

- wykształcenia miniumu średniego

- znajomości obsługi komputera

- doświadczenia na stanowisku kasjera lub handlowca

- zainteresowania teatrem

- samodzielności, aktywności i innowacyjności

- dokładności, skrupulatności,

- dobrej znajomości języka angielskiego

- dyspozycyjności (warunek konieczny!)

- doświadczenia w prowadzeniu rozmów handlowych

Zakres obowiązków:

- obsługa kasy biletowej teatru

- telefoniczna i mailowa rezerwacja biletów

- udzielanie informacji o aktualnym reperturze

- pozyskiwanie nowych klientow teatru i budowanie relacji z obecnymi klientami

- aktywna sprzedaż spektakli

Praca głównie w godzinach popołudniowych (12:00 – 19:00) także w weekendy.

Poszukujemy osoby aktywnej, która będzie z nami współtworzyć sukces Teatru. Jeżeli jesteś osobą otwartą, kreatywną i nie boisz się wyzwań – napisz do nas.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 26 października 2015 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Prezentacja firmy

Teatr Łaźnia Nowa to wiodący krakowski teatr, z wypracowaną solid... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa