KARMIMY PSIAKI POSZUKUJE PRAKTYKANTA - MIŁOŚNIKA PSIAKÓW DO PISANIA ARTYKUŁÓW I PROWADZENIA BLOGA

Fundacja Sarigato

31-052 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

---------------------------------- OFERTA BEZPŁATNYCH PRAKTYK-----------------------------

Jesteśmy autorami największej polskiej internetowej akcji pomagania bezdomnym czworonogom - Karmimy Psiaki. Działamy od ponad 3 lat, pod stałą opieką mamy 16 schronisk, organizujemy wiele wydarzeń, współpracujemy z dużymi firmami, wspiera nas kilkudziesięciu celebrytów.
Zobacz infografikę przedstawiającą nasze działania na stronie KarmimyPsiaki w zakładce EFEKTY.

Poszukujemy PASJONATA ZWIERZĄT (NAJLEPIEJ PSIAKÓW!) DO PROWADZENIA BLOGA KARMIMY PSIAKI.

TWOJE OBOWIĄZKI:
- Pisanie artykułów na tematy związane z bezdomnością i ochroną praw zwierząt
- Planowanie udostępniania treści na blogu
- Kontakt z ekspertami Karmimy Psiaki
- Pozyskiwanie treści eksperckich
- Dbanie o dynamiczny rozwój i wizerunek bloga
a także:
• Współpraca ze zgranym zespołem Fundacji :-)

GWARANTUJEMY CI:
• Praktyki wśród ludzi z solidną wiedzą dot. marketingu, NGO i CSR
• Szkolenia wdrożeniowe
• Przekazywanie szerokiej wiedzy z zakresu e-marketingu i mediów społecznościowych
• Zaangażowany zespół, na którym można polegać na 110%
• Imprezy integracyjne (na wakeboard, kręgle, urodziny itp.)
• Możliwość nauki połączonej z pracą w szybko rozwijającej się organizacji.

Będziesz twarzą, wizytówką Fundacji Sarigato i akcji Karmimy Psiaki, musisz wiedzieć i rozumieć, że najważniejsze dla nas są bardzo dobre, długofalowe i uczciwe relacje z innymi osobami.

Wymagania

• Wiedza z zakresu: opieki nad zwierzętami, zjawiska bezdomności, sytuacji schronisk oraz ochrony praw zwierząt.
• Szerokie zainteresowania w temacie zwierząt, zwłaszcza Psiaków
• Dyspozycyjność – przynajmniej 20 godzin w biurze Fundacji
• Znajomość mediów społecznościowych – przynajmniej w stopniu podstawowym
• Zaangażowanie

NIE MUSISZ WIEDZIEĆ WSZYSTKIEGO - DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE JEST, ŻE INTERESUJESZ SIĘ TYMI TEMATAMI I CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ.

Wymagamy, ale tym samym bardzo dużo dajemy od siebie - jeśli dołączysz do naszego zespołu, nie pożałujesz ;-)

Prezentacja firmy

Innowacyjność, profesjonalizm, nowoczesne narzędzia, które pozwalają "po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
minimum 3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż