Kardiolog/Kardiochirurg do projektu badawczego

Webska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Webska Sp. z o.o. poszukuje Doktora nauk medycznych specjalizacji Kardiolog / Kardiochirurg do projektu badawczego mającego na celu opracowanie m.in.: nowych sposobów i metod opieki zdalnej nad pacjentami kardiologicznymi, zestawów znaczących danych i parametrów istotnych z punktu widzenia diagnostyki i zdalnej opieki, sposobów i metod efektywnej interakcji pomiędzy pacjentem a lekarzem z wykorzystaniem domowych urządzeń pomiarowych, komputerowych, telekomunikacyjnych, itp.

Wymagania

W celu zapewnienia poprawnej realizacji zadań projektowych oczekujemy od Kandydatów spełnienia następujących warunków:
- tytuł doktora nauk medycznych
- specjalizacja z kardiologii lub kardiochirurgii
- doświadczenie w projektach badawczych
- umiejętność kierowania pracami badawczymi i ich realizacji
- znajomość zagadnień teleopieki / telemedycyny

Prezentacja firmy

Webska Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą technologiczną, specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia