Kandydat(ka) na agenta ubezpieczeniowego

Dobra Agencja Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Dobra Agencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy kandydatów i kandydatki na profesjonalnych agentów ubezpieczeniowych. Praca dla jednej z wiodących globalnych marek oferujących ubezpieczenia na życie i emeryturę. Nie oczekujemy doświadczenia w branży finansowej, choć dobrze byś potrafił(a) świetnie liczyć, identyfikować szanse i umieć je wykorzystać. Jeśli masz już za sobą kilka lat doświadczeń, rozbudowaną sieć kontaktów, świetne wyniki i głód na więcej, jesteś osobą, jakiej szukamy.

ZADANIA:

- budowa sieci klientów zainteresowanych ubezpieczeniami na życie i emeryturę i sprzedaż usług ubezpieczeniowych,

- praca w 1/3 w biurze w centrum Warszawy, w 2/3 w terenie na spotkaniach z klientami.

OCZEKUJEMY:

- wykształcenia wyższego, mile widziane doświadczenie w branży finansowej;

- znakomitych wyników w sprzedaży usług lub produktów;

- nienagannej prezencji i wyczuwalnej charyzmy.

OFERUJEMY:

- pracę na kontakcie b2b z podstawą w wysokości od 5 do 7 tysięcy złotych, w zależności od wcześniejszego doświadczenia;

- trzymiesięczny proces wdrożeniowy, wypełniony szkoleniami i pracą pod opieką mentora kończony finansowanym przez firmę egzaminem na licencjonowanego przez KNF Agenta Ubezpieczeniowego;

- od czwartego miesiąca dobrą prowizję od sprzedanych ubezpieczeń – tu zaczyna się zabawa.