Opis stanowiska pracy

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku ogłasza nabór na stanowisko:

kandydata na podinspektora pracy

Zakres zadań zgodny z ustawą z dnia 13.04.2007 r. o Państwowej Inspekcji Pracy.

Kandydat na podinspektora pracy odbywa szkolenie teoretyczne w Ośrodku Szkolenia PIP we Wrocławiu oraz szkolenie praktyczne w Okręgowym Inspektoracie Pracy. Szkolenie zakończone jest egzaminem państwowym, po zdaniu którego kandydat uzyskuje uprawnienia inspektora pracy. Do obowiązków inspektora pracy należy nadzór i kontrola przestrzegania prawa pracy, w szczególności przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów dotyczących legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

Dokumenty należy składać w terminie do 05 sierpnia 2019 r.

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.bip.pip.gov.pl/pl/bip/oferty_pracy_pip/03_19_04_praca

Miejsce składania dokumentów:

Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku
ul. Okopowa 7
80-819 Gdańsk
z dopiskiem „oferta pracy – kandydat na podinspektora pracy”

Prezentacja firmy

Organ państwowy powołany do sprawowania nadzoru i kontroli przest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
9
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca BHP / Ochrona środowiska