Kancelaria Radcy prawnego poszukuje APLIKANTA

Milton DPB Sp. z o.o.

66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Radcy Prawnego poszukuje kandydatów na stanowisko:

APLIKANT ADWOKACKI – RADCOWSKI

Biuro w Gorzowie Wlkp.

Miejsce pracy : Gorzów Wlkp.
Region: Lubuskie

Praca w pełnym wymiarze godzin, z umownym obowiązkiem powstrzymania się od działalności konkurencyjnej.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Bieżącą obsługę prawną oraz doradztwo prawne dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.
• Reprezentowanie klientów indywidualnych i korporacyjnych w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego przez czas trwania aplikacji.
• Zdobycie doświadczenia w obsłudze dużych klientów korporacyjnych.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego lub kontakt pod nr tel.957298779

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 ze zmianami)”

Wymagania

Wymagania:

• Min. rok doświadczenia na stanowisku aplikanta/prawnika (preferowane doświadczenie w kancelariach w obsłudze klientów korporacyjnych).
• Doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami.
• Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i gospodarczego.
• Samodzielność, dyspozycyjność, sumienność, dokładność, rzetelność.
• Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.
• Biegła znajomość obsługi MS Office, Lex lub Legalis.
• Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Zanety Chusteckiej Makuch

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura