Kancelaria Radcy Prawnego JOANNA REGENT poszukuje magistra prawa z 3 letnim doświadczeniem

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Regent

Legionowo, Serock, Wieliszew, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Regent poszukuje magistrów prawa z 3 letnim doświadczeniem w zawodzie prawnika do obsługi prawnej.

Rekrutacja odbywa się w następujących miastach:

1. Serock
2. Wieliszew
3. Legionowo

Wymagania

Wymagania:

1. Doświadczenie w zawodzie prawnika, sporządzaniu podstawowych pism procesowych, udzielaniu porad prawnych
2. Własna działalność gospodarcza - rozliczenie na podstawie faktur VAT wg. godzin pracy.

Prezentacja firmy

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura