Kancelaria prawna zatrudni aplikanta/aplikantkę

Adam Morawski & Wspólnicy Kancelaria Prawna

00-175 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria prawna Morawski & Wspólnicy zajmująca się obsługa podmiotów zagranicznych poszukuje aplikanta/aplikantkę do stałej współpracy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

1) doświadczenia w pracy w kancelarii adwokackiej lub radcowskiej;
2) praktycznej znajomości zagadnień związanych ze stosowaniem przepisów prawa międzynarodowego prywatnego, handlowego, cywilnego i gospodarczego;
3) bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem;
4) zaangażowania i dokładności w powierzanych zadaniach;

Prezentacja firmy

Kancelaria Morawski & Wspólnicy zajmuje się pełną obsługą prawną i poda... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura