Kancelaria prawna poszukuje praktykanta/tki

Reaktia

53-333 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria prawna poszukuje kandydatów do odbycia praktyk na stanowisku praktykanta w dziale prawnym. Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną firm oraz osób fizycznych, udzielaniem porad prawnych, a także dochodzeniem odszkodowań.

Obowiązki:
- sporządzanie pism procesowych, wniosków, umów i innych;
- prowadzenie czynności związanych z bieżącą obsługą klientów
- sporządzanie artykułów prawniczych na stronę www
- sporządzanie porad i opinii prawnych
- pomoc w bieżących pracach administracyjno-prawnych
- raportowanie wykonywanych czynności

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenia wiedzy
- pracę przy zróżnicowanych sprawach, nowe wyzwania
- 3-miesięczne praktyki (z możliwością nawiązania stałej, odpłatnej współpracy po ich zakończeniu)
- pracę w biurze w centrum Wrocławia
- przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

- student IV, V roku prawa lub absolwent
- wiedza z zakresu prawa cywilnego, w szczególności z zakresu prawa zobowiązań, deliktowego, postępowania cywilnego
- dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu

Prezentacja firmy

Kancelaria prawna specjalizująca się w dochodzeniu odszkodowań or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż