Kancelaria prawna poszukuje asystenta / asystentki biura

Mataczyński Dybiński Krzemień Adwokaci Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się kancelaria Mataczyński Dybiński Krzemień Adwokaci Sp.k. poszukuje aktywnej i zachowujące najwyższe standardy obsługi klientów osoby, zainteresowanej podjęciem pracy jako asystent/asystentka biura.

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa sekretariatu,
  • zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą,
  • organizacja i obsługa spotkań,
  • prowadzenie kalendarza,
  • koordynacja zakupów artykułów biurowych,
  • wsparcie administracyjne prawników Kancelarii.

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowej kancelarii prawnej o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy oraz inspirujący zespół.

Rozpoczęcie zatrudnienia przewidujemy na 2 listopada lub 1 grudnia 2014 r., w zależności od możliwości kandydata / kandydatki.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem),
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy,
  • samodzielność i komunikatywność,
  • podstawowa wiedza w zakresie księgowości,
  • zaawansowane umiejętności obsługi pakietu MS Office (MS Word, Excel, PowerPoint),
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • nienaganna prezencja.

Prezentacja firmy

Kancelaria Mataczyński Dybiński Krzemień adwokaci sp.k. powstała w 2012 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat