Kancelaria Centrum Prawa - Doradca Klienta – Umowa o pracę - TORUŃ

Direct Recruitment

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem kancelarii Centrum Prawa, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Konsultant do spraw obsługi Klienta

Miejsce pracy: Toruń, kujawsko - pomorskie

Obowiązki:
Kompleksowa obsługa Klienta
Rekomendowanie bezpłatnego przetestowania usług Kancelarii Centrum Prawa (telefonicznie)
Przygotowywanie podstawowej dokumentacji
Prace przy komputerze

Wymagania:
Komunikatywności
Pozytywnego nastawienia
Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole
Wysokiej kultury osobistej
Biegłej obsługi komputera (MS Word, Excel)

Mile widziane:
Doświadczenie w pracy z klientem: bezpośrednio lub telefonicznie
Zainteresowania tematyką prawną
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- stałe godziny pracy 8:00-16:00
- wysokie wynagrodzenie
- pakiet szkoleń
- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
- bezpłatne kursy języka angielskiego przez cały okres zatrudnienia
- karnety na siłownię
- prywatną opiekę medyczną Lux Med
- bony upominkowe
Chcesz się dowiedzieć o Nasz czegoś więcej?
Znajdź nas w internecie !!
Centrum Prawa ZAPRASZA!

CV wraz z LISTEM MOTYWACYJNYM prosimy przesyłać we wiadomości poprzez portal.

Prezentacja firmy

Direct Recruitment specjalizuje się w profesjonalnej rekrutacji i szkole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing