Kancelaria Aulis Lex - Praca w dziale PR

Lex Sp. z o.o.

02-956 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy dla PRAKTYKANTA w dziale PR

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie materiałów prasowych dot. obszaru działalności Kancelarii
- Pomoc w przygotowaniu strategii rozwoju medialnego,
- Udział we wdrażaniu kampanii medialnych oraz internetowych,
- Zarządzanie relacjami z mediami i klientami,
- Kształtowanie dobrego wizerunku Kancelarii na zewnątrz,
- Współtworzenie materiałów marketingowych.

Oferujemy:
- Możliwość nawiązania stałej współpracy po krótkim okresie próbnym,
- Uczestnictwo w realizacji złożonych projektów prowadzonych przez Kancelarię,
we współpracy z renomowaną agencją reklamową,
- Możliwość rozwoju u boku doświadczonego dziennikarza (m.in. Gazeta Wyborcza, Życie Warszawy, Rzeczpospolita),
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wymagania

Wymagania:
- Student lub osoba niedługo po uzyskaniu dyplomu,
- Dobry warsztat dziennikarski (lekkie pióro, kreatywne podejście do pisania),
- Umiejętność dobrego zarządzania czasem i pracy pod presją,
- Zainteresowanie dziedziną public relations,
- Znajomość polskiego rynku mediów,
- Komunikatywność i kreatywność,
- Wysoka kultura osobista,
- Mile widziane zainteresowanie tematyką finansów/ekonomii.

Prezentacja firmy

Celem naszej działalności AULIS LEX SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIED... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Zależne od indywidualnych efektów
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media