Opis stanowiska pracy

Miejsce wykonywania pracy:

Bad Kreuznach- Bosenheim, Hessen, okolice Mainz, Frankfurt am Main, 786 km z Wrocławia.

Ilość osób: 3

Data wyjazdu: Jak najszybciej

Długość kontraktu: Nieokreślona

Opis stanowiska:  Praca na cmentarzach, osadzanie nagrobków i inne prace związane z nagrobkami oraz pracami kamieniarskim na nagrobkach.

Czas i godzina pracy: około 40 godz na tydzień

Wynagrodzenie: 11 euro brutto

Wymagania

Doświadczenie najważniejsze, niekoniecznie z wykształceniem, ale też mile widziane

Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Prawo jazdy, kategoria B + samochód

Prezentacja firmy

<br/><br/>Eurokontakt Projekt Serwis sp. z o.o.<br/><br/>Jesteśmy agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne