Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych klientów lidera w branży budowlanej na rynku angielskim poszukujemy pracowników na stanowisko kamieniarz

* legalne zatrudnienie na terenie Irlandii
* atrakcyjne wynagrodzenie
* przelot zapewniony przez pracodawcę,
* zakwaterowanie
* opiekę polskojęzycznego managera

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego oraz dalszego rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:

* duża dokładność
* doświadczenie w układaniu ,marmuru
• mile widziana znajomość języka angielskiego
* gotowość do szybkiego wyjazdu
* znajomość rysunku technicznego
*mile widziane doświadczenie w pracy na obiektach typu:hotele,obiekty biurowe

Prezentacja firmy

Potrzebny Ci wykwalifikowany Personel? Nie chcesz tracić czasu na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie