Kamieniarz/Pomocnik do obróbki kamienia (k/m) - Niemcy

CBS Butler Deutschland GmbH

Köln, 50670, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy niemieckiej z branży kamieniarskiej, poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

Kamieniarz/pomocnik do obróbki kamienia (k/m)

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Memmingen

Zakres obowiązków:

• Obróbka kamienia naturalnego, marmuru, granitu

• Cięcie, szlifowanie, grawerowanie poszczególnych elementów

• Piłowanie i polerowanie kamienia

• Docinanie elementów na wymiar

• Ustawianie maszyn kamieniarskich

• Dbanie o efektywne wykorzystanie powierzonego materiału do obróbki

• Praca na podstawie projektów

Oferujemy:

• zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach

• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + diety

• dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej

• zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe jako kamieniarz – mile widziane

• Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego

• doświadczenie zawodowe w branży kamieniarskiej

• umiejętność posługiwania się maszynami i urządzeniami do obróbki kamienia

• umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

• zdolności manualne

• mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub w języku niemieckim.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne