Kamieniarz do pracy w Belgii

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Walonia, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Walonia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w branży kamieniarskiej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na stanowisku:

Kamieniarz

Zakres obowiązków:

-Praca na hali, obróbka i przygotowaniu elementów z kamienia;

-Produkcja blatów, schodów, parapetów, posadzek granitowych, marmurowych i innych;

-Obróbka kamieni naturalnego;

-Obsługa urządzeń kamieniarskich.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek ( dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej) ;

- Stawkę godzinową (13,52 euro brutto/h);

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku kamieniarza;

- Doświadczenie w pracach związanych z obróbką, cięciem elementów z kamienia (blaty, podłogi itp.);

- Umiejętność obsługi narzędzi kamieniarskich;

- Zdolności manualne;

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego;

- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.