KAM - producent działający w branży FMCG

FallWork Sp. z o.o.

61-896 Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: 61-896 Poznań

Zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • kontakty handlowo-negocjacyjne z dużymi Klientami (sieci, kanał tradycyjny)
  • systematyczny monitoring rynku i konkurencji
  • pozyskiwanie nowych rokujących kontraktów
  • utrzymywanie aktualnych Klientów (akcje up-selling,owe)
  • przygotowanie kalkulacji, wycen i ofert
  • kontakty telefoniczne oraz osobiste
  • prezentacje, negocjacje i domykanie sprzedaży
  • realizacja założonych celów

Wymagania:

  • 1,5 - 2 letnie doświadczenie w strukturach sprzedaży (na stanowiskach PH, KAM) - preferowane w sektorze FMCG
  • znajomość technik negocjacyjnych
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami (hurt, detal, sieci handlowe)
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz odbywanie spotkań biznesowych
  • umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe
  • doświadczenie w zakresie obsługi handlowej Klientów
  • zaangażowanie i samodzielność
  • prawo jazdy kat. B - czynny kierowca - gotowość do odbywania wyjazdów służbowych
  • zatrudnienie stałe lub możliwość rozliczania w formule B2B (FV)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • długofalowe zatrudnienie
  • samochód służbowy
  • telefon służbowy
  • współpracę ze znaną firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • pakiet benefitów opieka medyczna, Karta Multisport

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojej aplikacji CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.