Kadry i Płace / staż

Gabafi Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • pomoc w przygotowywaniu i obsłudze umów cywilno-prawnych
  • pomoc w obliczaniu wynagrodzeń i list płac
  • pomoc w sporządzaniu dokumentacji ZUS
  • weryfikacja stanu rozrachunków
  • stały kontakt mailowy i telefoniczny z klientami Biura Rachunkowego

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne,
  • praktyczna i teoretyczna wiedza na temat zagadnień kadrowo-płacowych
  • umiejętności analityczne,
  • znajomość oprogramowania pakietu Office
  • umiejętność pracy w zespole, dobrej organizacji pracy,
  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność w terminowym wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć pogłębiania wiedzy.
  • nastawienie na profesjonalną obsługę klienta

Prezentacja firmy

Gabafi Sp. z o.o. to profesjonalne biuro rachunkowe zapewniające ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa