Kadra Kierownicza Sklepu Białystok

MarcPol S.A.

Białystok, podlaskie

Nasza firma ceni nie tylko doświadczenie i wiedzę fachową swoich Pracowników, równie ważna jest dla nas osobowość człowieka.
Jeśli jesteś osobą potrafiącą pracować w zespole, szybko się uczysz, jesteś zaangażowany w powierzone Ci obowiązki lub szukasz pracy odpowiadającej Twojemu doświadczeniu i umiejętnościom - przyjdź do Nas!
Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę oraz produkt najwyższej jakości. Poszukujemy więc Pracowników otwartych na nowe wyzwania, zorientowanych na Klienta, z którymi wspólnie osiągniemy założone przez nas cele.

Miejsce pracy: Białystok

Numer referencyjny: KK/Białystok

Obowiązki:
• Odpowiedzialność za zatowarowanie sklepu i jakość towaru
• Przestrzeganie procedur i standardów firmy
• Realizowanie wyznaczonych celów i planów handlowych
• Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
• Dbałość o powierzone mienie
• Kierowanie pracą zespołu

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Atrakcyjny system premiowy
• Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna podstawowa i specjalistyczna, korzystne ubezpieczenia grupowe)
• Szkolenia i podwyższanie kwalifikacji zawodowych
• Możliwość awansu w strukturach firmy

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie (mile widziane handlowe)
• Doświadczenie w handlu detalicznym w branży spożywczej na stanowisku kierowniczym min. 1 rok
• Znajomość produktów z działów świeżych
• Samodzielność i dynamizm w działaniu
• Predyspozycje i doświadczenie w kierowaniu zespołem
• Umiejętność motywowania zespołu pracowników
• Orientacja na wysoki poziom obsługi klienta