JUNIOR WRANGLER/ZNAWCA LINUXA

Platige Image S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, studiem produkcyjnym i postprodukcyjnym w Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu cinematików do gier komputerowych, reklam, animacji 3D, realizacjach cyfrowych efektów specjalnych na potrzeby spektakli teatralnych oraz filmów fabularnych. Studio zajmuje się również produkcją filmów animowanych i fabularnych.

Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy:

Junior Render Wranglera/Specjalistę ds. Linuxa

Gotowego do współpracy przez 12 do 15 dni w miesiącu, w trybie całodobowym 24/7, w formie dwunastogodzinnych dyżurów, zarówno na miejscu jak i on-line. Pozwoli ci to na połączenie pracy z życiem prywatnym i nauką.

 Oferujemy:

  • Pracę przy unikalnych projektach na skalę światową
  • Doświadczenie w pracy z najwyższej jakości technologiami
  • Darmowe szkolenie oraz wdrożenie do pracy na stanowisku
  • Pracę z pasjonatami Animacji 3D
  • Ciekawe biuro (odrestaurowane tereny forteczne)
  • +10 do własnego EGO
  • Benefity
  • Freak acceptation

Twoje zadania:

  • Monitorowanie i kontrola render farmy, pod nadzorem Leada Wranglerów
  • Zarządzanie i monitorowanie priorytetami renderingu
  • Zarządzanie instalacją pluginów i oprogramowania 3d na komputerach render farmy
  • Stała współpraca z działem IT w zakresie obsługi i utrzymania hardware i software,
  • Stała współpraca z grafikami i produkcją w zakresie monitorowania i raportowania priorytetów renderingu.

  Szukamy osób, które:

  • Doskonale znają system operacyjny Linux
  • Ukończyły lub są w trakcie studiów o profilu IT
  • Dyspozycyjnych, otwartych na pracę także w godzinach nocnych i podczas weekendów, zgodnie z grafikiem dyżurów (w Wigilia i Sylwester są zawsze dniami wolnymi od pracy).

 Ucieszymy się, jeśli:

  • Będziesz miał doświadczenie w renderingu (Arnold, Vray, Mantra)
  • Poznałeś jeden z pakietów 3D (Maya, 3DS Max, Houdini)
  • Znasz Pythona i/lub C++

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, studiem produkcyjnym i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości