Junior Web Developer

Grupa Sarigato

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Sarigato składa się z agencji email marketingowej, największej w Polsce sieci reklamy wideo / rich media oraz agencji marketingu B2B. Na naszych barkach wyrosła również Fundacja Sarigato - autor największej w Polsce internetowej akcji pomagania Psiakom „KarmimyPsiakipl”. Zajmujemy się tylko i wyłącznie rzeczami, na których naprawdę porządnie się znamy.

Rośniemy pod względem zespołu, poziomu przychodów, ilości briefów, realizowanych kampanii i w związku z tym do naszego krakowskiego zespołu poszukujemy Junior Web Delevopera zaangażowanego w rozwój grupy.

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Programowanie i wdrażanie kreacji do kampanii Rich Media
  • Programowanie i wdrażanie kreacji do kampanii emailingowych
  • Współpraca z grafikami
  • Wdrażanie naszych firmowych serwisów internetowych

…oraz w kolejnym etapie rozwoju:

  • Rozwijanie naszych paneli administracyjnych
  • Praca nad higieną danych
  • Dbanie o wysoką jakość i skalowalność tworzonego oprogramowania
  • Rozwiązywanie problemów z jakimi się spotykamy

Oczekiwania wobec Ciebie:

  • Minimum roczne doświadczenie w programowaniu (niekoniecznie komercyjne)
  • PHP, HTML, CSS, JavaScript, jQuery - poziom dobry
  • Relacyjne bazy danych (MySQL) – poziom podstawowy
  • Mile widziana znajomość Zend Framework, Yii Framework
  • Wychodzenie z inicjatywą (w każdym tego słowa znaczeniu)
  • Zaangażowanie na 110%

Gwarantujemy Ci:

  • Prywatna opieka medyczna z ubezpieczeniem
  • Pakiet sportowy
  • Lekcje języka angielskiego
  • Owoce w biurze
  • Solidne przeszkolenie produktowe
  • Otwartych na pomysły przełożonych z solidną wiedzą dot. marketingu
  • Zaangażowany zespół, na którym można polegać na 110%
  • Portfolio bardzo dobrych jakościowo usług
  • Imprezy firmowe (wakeboard, "na jedno", urodziny itp.)
  • Pracę w szybko rozwijającej się spółce
  • Możliwość angażowania się w akcje naszej Fundacji

Prezentacja firmy

Po pierwsze: <br/> <br/>My też nie lubimy pracy w korporacji. Bardzo nam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy