Opis stanowiska pracy

Dom Mediowy Fine Performance istnieje na rynku reklamowym od 2010 roku. Nasz zespół liczy ponad 30 specjalistów z doświadczeniem w planowaniu strategii i komunikacji mediowych, realizacji kampanii reklamowych online, tworzeniu kreacji i stron internetowych oraz kompleksowej obsłudze Klienta. Każdy z nas ma różne kompetencje i doświadczenia a ta różnorodność codziennie motywuje nas do rozwoju i doskonalenia się. Jesteśmy otwarci na nowości, śledzimy branżowe trendy – wszystko po to, by wyznaczać sobie nowe cele i osiągać je nie tylko dla potrzeb własnych ambicji, ale przede wszystkim dla realizacji celów biznesowych naszych Klientów. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu – nie wahaj się i aplikuj już dziś!

Poszukujemy osoby na stanowisku:

Junior Web Analyst

Twoje zadania to:

  • Przekształcanie surowych danych w użyteczne informacje biznesowe
  • Tworzenie efektywnych systemów raportowania z wykorzystaniem Google Analytics, Google Tag Manager
  • Konfigurowanie i monitorowanie celów
  • Przygotowywanie analiz i raportów, również w formie prezentacji
  • Rekomendowanie rozwiązań

Oferujemy Ci:

  • Szkolenia – wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w fajnym zespole pełnym pozytywnych ludzi
  • Dbamy o kondycję i samopoczucie, to i pakiet MultiSport

Wymagania

Nasze oczekiwania to:

  • Doświadczenie w analityce internetowej
  • Znajomość Google Analytics
  • Zaawansowana znajomość MS Excela
  • Podstawowa znajomość HTML/JavaScript
  • Mile widziany Certyfikat Google Analytics Individual Qualification

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji: CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: kariera_fp(at)fineperformance(dot)pl

Do CV wraz z listem motywacyjnym prosimy dołączyć klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Fine Performance Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce