Junior Trade Marketing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Junior Trade Marketing Managera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie wybranym kanałem sprzedaży.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży FMCG, posiadająca w swoim portfolio marki z kategorii spożywczej. W związku z rozwojem działu trade marketingu, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Junior Trade Marketing Managera.

Opis stanowiska

  • Planowanie kalendarza aktywności i promocji oraz planowanie i kontrola powierzonego budżetu trade marketingowego,
  • Aktywny udział w tworzeniu strategii oraz wdrażanie rozwiązań dla określonej kategorii,
  • Tworzenie analiz i raportów związanych z kategorią w określonym kanale,
  • Rekomendowanie zmian oraz post-ewaluacja działań promocyjnych,
  • Analiza działań konkurencji oraz konsumentów,
  • Rekomendacja działań przy współpracy z działem sprzedaży i marketingu, aby wzmacniać pozycję w danej kategorii.

Profil kandydata

  • Min 2 - 4 lata doświadczenia w dziale trade/customer/shopper marketingu,
  • Doświadczenie w kanale hurtowym lub nowoczesnym, - Samodzielne prowadzenie projektów trade marketingowych, od pomysłu po post-ewaluację,
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i prowadzenie kilku projektów jednocześnie,
  • Umiejętności analityczne oraz łatwość w pracy z danymi,
  • Doświadczenie w pracy z danymi Nielsen.

Oferujemy

  • dalszy rozwój w strukturach firmy,
  • duża samodzielność w działaniu.
Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel