Junior Tester Oprogramowania

mobileWeb Sp. z o.o.

Katowice, 40-005, śląskie

Opis stanowiska pracy

HeadChannel Ltd

Firma HeadChannel Ltd. (www.headchannel.co.uk) z siedzibą w Londynie poszukuje Junior Testera Oprogramowania w niepełnym wymiarze godzinowym do biura w Katowicach. Studenci mile widziani i preferowani! Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zadań polegających na testowaniu aplikacji webowych i natywnych.
Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań internetowych. Nasz wykwalifikowany zespół programistów i deweloperów oferuje innowacyjne usługi i rozwiązania IT, między innymi projektowanie systemów na
zamówienie, systemy zarządzania treścią, zaawansowane sklepy internetowe (głównie w technologii .NET) oraz aplikacje IOS, Android, Windows phone. Nasi klienci to przedsiębiorcy z Wielkiej Brytanii.

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Opis stanowiska:
1. Testowanie manualne aplikacji webowych oraz aplikacji natywnych (iOS) pod okiem doswiadczonego Testera.
2. Dokumentowanie wykonanych testów – spisanie rezultatów.
3. Testowanie wg checklisty testowej.
4. Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych zgodnie z instrukcją Project Managera I przygotowana pod okiem doswiadczonego Testera.
5. Osoba zostanie przeszkolona przez Project Managera i Testera.

Oferujemy:
1. Pracę w centrum Katowic na dwa dni w tygodniu (konkretne dni do ustalenia).
2. Możliwości rozwoju i wpływu na proces testowy poprzez: stand-upy projektowe, spotkania techniczne projektowe,
3. Wynagrodzenie w wysokosci 100-120zl brutto za 8h dzien pracy.
4. Dostęp do najnowszych technologii.
5. Doskonałą atmosferę pracy.

Naszym pracownikom zapewniamy:
l spokojną atmosferę pracy i warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu,
l nastawienie na stałe pogłębianie wiedzy i otwartość na nowości technologiczne z branży IT,
l możliwość zrealizowania się przy różnych ciekawych projektach, co sprzyja zdobywaniu wszechstronnej wiedzy I doświadczenia zawodowego,
l dostęp do literatury fachowej i szerokiej gamy materiałów szkoleniowych,

Wymagania

Wymagania:
1. Dyspozycyjność dwa dni po 8h w tygodniu – od poniedzialku do piatku (mile widziani studenci).
2. Umiejętność analitycznego myślenia. Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne na wysokim poziomie.
3. Umiejętność pracy w zespole projektowym.
4. Efektywna współpraca z Project Managerami, Testerem i Programistami.
5. Biegłość w odnajdywaniu się w logice projektów webowych oraz natywnych.
6. Dokładność i spostrzegawczość.
7. Język angielski na dobrym poziomie.
8. Nie wymagamy wyksztalcenia kierunkowego!

Prezentacja firmy

Firma HeadChannel Ltd. (http://www.headchannel.co.uk) jest firmą zajmują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
100PLN - 120PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości