Junior Support Specialist with German

Reed Specialist Recruitment

02-017 Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Miejsce pracy: 02-017 Warszawa

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy na niepełny etat,
  • możliwość dofinansowania dojazdów do pracy,
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową,
  • kursy językowe,
  • duże możliwości rozwoju w różnych obszarach,
  • dodatkowe szkolenia,
  • świętną atmosferę,
  • młody zintegrowany zespół.

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne,
  • rozwiązywanie prostych problemów technicznych,
  • telefoniczne oraz mailowe wsparcie klientów niemieckojęzycznych,
  • budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami,
  • sporządzanie raportów w języku niemieckim,
  • udział w międzynarodowych projektach.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2),
  • dobra lub komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. A2),
  • chęć rozwoju w kierunku technicznym lub biznesowym,
  • otwartość na kontakt z klientem.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.