Junior Specialist Czech Speaker

Trenkwalder

Kraków, małopolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
- odpowiedzialność za profesjonalną obsługę klienta w języku czeskim,
- budowanie i podtrzymywanie relacji z klientem oraz bieżące informowanie go o postępach w pracy,
- koordynowanie celów oraz założeń rzetelnie i terminowo,
- ścisła współpraca z zespołem projektowym.

Wymagania:
- biegła znajomość języka czeskiego - warunek konieczny,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- umiejętność szybkiego diagnozowanie i rozwiązywania problemów,
- zaawansowana znajomość programów z pakietu MS Office,
- proaktywna postawa i nastawienie na realizacje wyniku,
- doświadczenie nie jest wymagane, absolwenci mile widziani!

Oferujemy:
- stabilną pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
- rozbudowany pakiet benefitów, min. prywatna opieka medyczna, OK System i inne,
- realną możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.