Junior SEO Specialist

Kamikaze Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy na 3-miesięczny staż w agencji SEM - KAMIKAZE PERFORMANCE należącej do Grupy Agencji Interaktywnej Kamikaze.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • działania w zakresie pozycjonowania i optymalizacji serwisów internetowych
  • pisanie tekstów oraz ich publikacja w Internecie
  • obsługa profili serwisów social media
  • prowadzenie działań promocyjnych na forach dyskusyjnych
  • zarządzanie zawartością serwisów internetowych
  • wsparcie bieżących działań Project Managerów

Potrzebne umiejętności:

  • podstawowa wiedza na temat marketingu w wyszukiwarkach internetowych i duże chęci jej pogłębiania
  • umiejętność redagowania tekstów, tzw. "lekkie pióro"
  • sprawne poruszanie się po Internecie
  • zdolność samodzielnego organizowania sobie czasu pracy
  • umiejętność pracy w grupie

Mile widziane również będzie:

  • znajomość mechanizmów for dyskusyjnych
  • znajmość serwisów społecznościowych
  • znajomość podstaw systemu Google AdWords

Ze swojej strony zapewniamy:

  • zdobycie lub poszerzenie wiedzy z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego
  • możliwość zdobycia kwalifikacji w dziedzinie SEO
  • wyjątkową atmosferę pracy w młodym, interdyscyplinarnym zespole

Po zakończonym stażu wystawiamy zaświadczenie o jego odbyciu i referencje.

Prezentacja firmy

Agencja SEM KAMIKAZE PERFORMANCE<br/>- pozycjonowanie stron internetowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce