Junior SEO Specialist (Młodszy Specjalista SEO)

Elephate s.c.

53-656 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W Elephate zajmujemy się marketingiem internetowym, ściślej content marketingiem, analizą i audytami stron internetowych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko white hat Junior SEO Specialist.

Czeka na Ciebie wiele wyzwań i możliwości rozwoju jako analityk stron internetowych.

Będziesz mieć szansę wzięcia udziału w ciekawych, międzynarodowych projektach. Twoje stanowisko NIE będzie związane z budowaniem linków. Poszukujemy osoby do działu zajmującego się technicznym SEO dla stron eCommerce.

Wymagania

Jeżeli masz:

  • doświadczenie - nie mierzone czasem, lecz Twoją znajomością branży i zagadnień,
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego,
  • poczucie humoru :)

Jeśli jesteś:

  • zaangażowany,
  • kreatywny,
  • dokładny i dbasz o szczegóły.

Jeżeli umiesz:

  • myśleć analitycznie,
  • przedstawiać w prosty sposób skomplikowane zagadnienia,

to jesteś właściwą osobą, której szukamy do naszego teamu.

Oferujemy:

  • pracę w agencji działającej na rynku globalnym,
  • pracę nad największymi w Polsce projektami SEO, którymi będziesz mógł się pochwalić w portfolio (znajdz nasze case studies),
  • wiele możliwości rozwoju i przyjazną atmosferę,
  • różnorodne projekty, przy których nie można się nudzić :)
  • ciężką, lecz bardzo satysfakcjonującą pracę,
  • dobrą komunikację i organizację.

Prosimy o podsyłanie zgłoszeń wraz z GIF-em, który przedstawia, jak będzie wyglądała Twoja praca w Elephate (daj się ponieść wyobraźni:D )

Zgłoszenia można przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesyłanej aplikacji.

Prezentacja firmy

Online Marketing Agency based in Wrocław.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce