JUNIOR SEO SPECIALIST (młodszy specjalista ds. pozycjonowania)

Fine Performance Sp. z o.o.

90-410 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

• Realizacja projektów SEO dla klientów agencji

• Przeprowadzanie audytów SEO (w tym analizy profilu linków) oraz optymalizowanie witryn pod kątem wyszukiwarek internetowych

• Planowanie, realizacja i rozwój działań link building

• Projektowanie, budowa oraz rozwój witryn zapleczowych

• Tworzenie tekstów SEO

• Przygotowywanie raportów i analiz z prowadzonych działań;

Oferujemy

• Stacjonarną, pełną wyzwań pracę dla znanych marek w miłej atmosferze

• Wsparcie w poszerzaniu kompetencji SEO

• Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

• Udział w konferencjach branżowych

• Dostęp do bogatej biblioteki książek z wybranych specjalności

Wymagania

Jakich osób szukamy?

• Z pasją, entuzjazmem i zaangażowaniem wykonujących codzienne obowiązki

• Samodzielnych i dobrze zorganizowanych

• Z głową pełną pomysłów

• Komunikatywnych i potrafiących pracować w zespole

Wymagania

• Poparta chociaż minimalnym doświadczeniem i sukcesami wiedza nt. SEO;

• Znajomość algorytmów popularnych wyszukiwarek (a także aktualizacji Pingwin, Panda)

• Zainteresowanie marketingiem internetowym (SEM, Inbound)

• Praktyczna wiedza z zakresu budowy stron internetowych: PHP, HTML/CSS, Javascript, umożliwiająca wdrażanie zmian optymalizacyjnych

• Umiejętność korzystania z narzędzi SEO (m.in. GWT, Majestic SEO, GSA SER, ScrapeBox itd.)

• Zdolności analityczne i znajomość Google Analytics

CV wraz z dołączonym listem motywacyjnym oraz klauzulą

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

prosimy kierować na adres: kariera_fp (at) fineperformance.pl

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce