Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych. Obecnie poszukujemy pracownika dla klienta z firmy ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji na rynku.

junior scrum master

Nr ref.: 32618
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

- bezpośrednie wsparcie zespołu programistów

- sprawdzanie przepływu danych w TFS

- zarządzanie procesem developerskim

- tworzenie/rozpisywanie procesów pracy programistów .NET

- nadzorowanie procesów programistycznych

- porządkowanie procesów scrumowych

Oczekiwania:

- bardzo dobra znajomość PowerShell

- płynna znajomość języka angielskiego

- doświadczenie w posługiwaniu się TFS

- komunikatywność, umiejętności kierowania zespołem

- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń np. z zakresu obsługi TFS

- mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku .NET, C#

- znajomość metodyk zwinnych - agile - mile widziane

Oferta:

- praca na umowę o pracę

- praca w międzynarodowym środowisku

- przyjemne środowisko pracy w dobrej lokalizacji w Warszawie

- możliwość poszerzenia kompetencji developerskich

- atrakcyjne benefity: multisport, pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)