(Junior) SAP HR and Reporting Specialist

Antal SSC/BPO

53-413 WROCŁAW, dolnośląskie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: 53-413 WROCŁAW

Opis stanowiska:

  • automatyzacja procesów,
  • generowanie, tworzenie raportów
  • tworzenie raportów ad hoc
  • tworzenie, przenoszenie pozycji w systemie SAP HR
  • wprowadzanie zmian w linii raportowania

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie
  • znajomość programów: SAP HR (PA, OM, moduły reportingowe), MS Excel (vlookup, tabele przestawne)
  • ok. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość VBA - mile widziane
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)
  • znajomość języka niemieckiego - mile widziane

Oferta:

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • ciekawe projekty
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl