Junior/Regular .NET Developer

OneStep Software Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to wrocławska firma, która wytwarza własną platformę internetową do celów księgowych. Jeśli chodzi o programowanie, tworzą oni rozwiązania "chmurowe", które łączą się z desktopowymi aplikacjami księgowymi. Pracują w SCRUMie, operują w Big Data i Business Intelligence.
Bardzo dużą wagę przykładają do dobrej atmosfery w firmie i budowania zgranych zespołów. Idealny kandydat to programista z pasją, twórczy, zainteresowany rozwojem w danym obszarze :). Nasz Klient poszukuje sprytnych i solidnych developerów.

Obowiązki:
Współtworzenie platformy internetowej naszego Klienta.

Możliwe formy umowy:
Umowa o pracę, B2B (pełen etat)

Wymagania

- co najmniej rok doświadczenia w C# .NET oraz MS SQL
- język angielski na poziomie zrozumienia dokumentacji technicznej
- otwartość, kreatywność, umiejętność pracy w grupie, duża chęć zdobywania wiedzy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Nr wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia 10376.

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem w budowaniu nowoczesnych rozwiązań dla branży HR. Ułatw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 900PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy