Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/07/2016.

Junior Receivables Specialist with European languages

Katowice, śląskie

Capgemini Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Capgemini Business Process Outsourcing is one of the first and the biggest outsourcing centers in Poland providing services in 30 different languages in the areas of: finance, accounting, banking, procurement, customer care and marketing services. BPO employs over 3400 specialists in its offices located in Krakow and Katowice.

Currently, to our BPO Center we are looking for candidates for the position of:

Wymagania

Post description

  • Managing a portfolio of customers and collecting accounts receivable balances
  • Performing basic reconciliations
  • Handling clients’ requests and disputes
  • Interacting with Client's various parties and entities
  • Building and maintaining strong relationship with assigned Customers and representatives

Ideal candidate profile

  • Very good command of English
  • Good command of German, French or any other European language will be a distinct advantage
  • Very good communication skills
  • Customer oriented
  • Focus on details
  • Multitasking and ability to meet deadlines
  • Working knowledge of MS Office tools (especially Excel)
  • Ability to work during Polish holidays when required

What we offer

  • Work in multinational company for c.a. 100 Blue Chip Clients - known, global brands, supported by6000professionals in 30 languages
  • Clearly defined career path (experts or managers), wide range of trainings - over 20 000 online trainings and books also available at home, trainings in classroom, funding for learning foreign languages
  • You will learn best practices and global business from Capgemini experts. Over 900 certificated professionalsin the field of PMP, SAP, ACCA, etc.
  • You will work in an inspiring atmosphere. We work together and celebrate together - Capgemini Theatre, employee volunteer program, integration events, sports events (basketball, volleyball) - everyone will find something for themselves!
  • In addition to the salary you will receive attractive benefit package (medical care for whole family, life insurance), flexible forms of employment (FLEXI Program). You can recommend friends in Referral Programand collect awards!
  • Our offices are conveniently located with “Bicycle-friendly” certificate!

Interested candidates are invited to apply online

Capgemini jest jedną z największych na świecie firm świadczących usługi w zakresie:... konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu. Sukces naszej działalności tkwi w partnerskim podejściu zarówno do klientów, jak i do pracowników. Jesteśmy harmonijnym zespołem ponad 100 tys. specjalistów w 36 krajach. W Polsce zatrudniamy ponad 4 tys. osób.

Różnorodność jest naszą siłą. Działamy w międzynarodowym środowisku, a nasi pracownicy to absolwenci różnych kierunków, w tym: ekonomicznych, finansowych, lingwistycznych, inżynierskich oraz informatycznych. Wiedząc, że kapitałem są ludzie, oferujemy naszym pracownikom szeroki zakres szkoleń oraz wsparcie w ich dodatkowych działaniach zmierzających do podnoszenia kompetencji poprzez dofinansowywanie nauki języków obcych, studiów podyplomowych, doktoranckich, MBA oraz szkoleń specjalistycznych. Nasi pracownicy mają możliwość zdobywania doświadczeń zawodowych pracując dla naszych klientów w Polsce i za granicą. Przyjazną atmosferę w firmie potwierdzają wewnętrzne badania oraz zewnętrzne rankingi. W tym roku firma Capgemini Polska uzyskała certyfikat TOP EMPLOYERS 2010 przyznawany przez Instytut Corporate Research Foundation (CRF).

Tym, co nas wyróżnia, jest szczególny sposób współpracy z klientem określany mianem Collaborative Business Experience, czyli współdziałanie w biznesie. Uważamy, że współdziałanie wzmacnia firmę, praca zespołowa daje lepsze efekty, a zaufanie i przestrzeganie partnerskich reguł jest fundamentem współpracy.

Prowadzimy szereg działań na rzecz lokalnych społeczności. U podstaw naszego zaangażowania społecznego leży kultura korporacyjna i wartości, jakimi kierujemy się w codziennej pracy. Firma Capgemini jest sygnatariuszem umowy ONZ zobowiązującej do wspierania i przestrzegania 10 zasad ogłoszonych w światowej umowie dotyczącej praw człowieka, standardów pracy, ochrony środowiska i działalności antykorupcyjnej.

Dołącz do naszych zespołów:

Business Process Outsourcing

BPO obecnie jednym z największych centrów outsourcingowych działających na terenie Polski, świadczącym kompleksowe usługi w 28 różnych językach z zakresu: księgowości, finansów, operacji bankowych, obsługi klienta, zakupów, logistyki oraz marketingu. W biurach BPO w Krakowie i Katowicach zatrudnionych jest obecnie ponad 2100 pracowników.

Information Technology Outsourcing

Centrum ITO, należące do światowej sieci Rightshore®, obsługuje zewnętrznych klientów w zakresie usług zdalnego wsparcia technicznego oraz zdalnego zarządzania infrastrukturą informatyczną klientów, zatrudniając obecnie prawie 1500 osób w centrach w Krakowie i Katowicach. Nasi pracownicy wspierają ponad 40 klientów z całego świata, komunikując się w 12 językach.

Rekrutację prowadzimy przez cały rok.

Ze względu na specyfikę pracy, zarówno do Centrum BPO, jak i ITO poszukujemy osób ze zdolnościami analitycznymi i interpersonalnymi, które potrafią pracować w zespole. Każde z oferowanych przez nas stanowisk wymaga znajomości języka angielskiego lub innego języka obcego. Zatrudniamy studentów i absolwentów wszystkich kierunków; preferowane są specjalności ekonomiczne, finansowe, lingwistyczne oraz techniczne. W związku z dynamicznym rozwo-jem planujemy zatrudnić w tym roku kilkuset nowych pracowników.

Więcej o nas na: www.pl.capgemini.com
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse