Junior Project Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za koordynacje projektów inwestycyjnych do etapu pozwolenia na budowę.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper który specjalizuje się w realizacji projektów komercyjnych magazynowych.

Opis stanowiska

  • Analiza chłonności terenów inwestycyjnych pod kątem obiektów logistyczno-magazynowo- produkcyjnych
  • Koordynacja procesu uzyskania pozwolenia na budowę;
  • Kontakt z urzędami oraz gestorami mediów;
  • Udział w wyborze biur architektonicznych oraz firm doradczych;
  • Koordynacja przygotowania koncepcji architektonicznej oraz funkcjonalnej nowej inwestycji;
  • Czynny udział w postępowaniach administracyjnych na każdym etapie procesu inwestycyjnego;
  • Wymagane doświadczenie w uzyskiwaniu pozwoleń na budowę
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji procesu inwestycyjnego;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budowlane lub architektoniczne);
  • Minimum 2-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w segmencie magazynowym);
  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego (preferowane doświadczenie w pracy po stronie inwestora);
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z przygotowaniem projektów inwestycyjnych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobrze umiejętności organizacji pracy własnej w wielozadaniowym procesie;
  • Wysokie zaangażowanie oraz nastawienie na rozwój;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość realizacji nowoczesnych oraz innowacyjnych projektów inwestycyjnych;
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju;
  • Pakiet świadczeń socjalnych;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page