Junior Project Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1118233

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów - firmy z branży telekomunikacyjnej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Project Managera

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrakt B2B (via Hays) / umowa zlecenie dla studentów

Stawka: 350-400 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Zarzadzanie projektami technicznymi
  • Weryfikacja statusów projektów, postępów prac
  • Wsparcie w realizacji projektów, które są prowadzone w zespole

Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (max do 2 lat doświadczenia)
  • Znajomość MS Project na dobrym poziomie
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • Chęć dalszego rozwoju

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland