Junior Project Manager

i2D

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

i2D to niewielki rozmiarowo, ale mega ogromny technologicznie software house:) Obsługujemy klientów głównie z Polski, Wielkiej Brytanii i USA. Oprócz tego rozwijamy nasze własne start-upy i nie chwaląc się coraz lepiej nam idzie.

Jeśli jesteś / byłeś programistą, ale chciałbyś pójść o krok to przodu - jest to wymarzona oferta dla Ciebie!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Zbieranie wymagań (user stories), głównie od anglojęzycznych klientów
  • Projektowanie UI / UX i uzgadnianie go z klientem
  • Projektowanie baz danych
  • Nadzorowanie pracy programistów: czy moduł spełni oczekiwania klienta?
    • Raportowanie i weryfikacja bugów
    • Wdrażanie usprawnień
    • Negocjowanie z klientem jeśli czegoś nie udało się zrobić idealnie
  • Sprawdzenie, czy klient jest zadowolony z wykonanej pracy

Oferujemy:

  • Ambitną i ciekawą pracę pełną technologicznych wyzwań
  • Solidne wynagrodzenie w stabilnej firmie (istniejemy ponad 10 lat)
  • Elastyczne godziny pracy (biuro koło Metra Racławicka)
  • Super atmosferę w zespole

Wymagania

  • Znajomość jakiegokolwiek języka programowania
  • Znajomość SQL i tematyki baz danych (np. mySQL)
  • Komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego - trzeba rozumieć Anglików przez telefon. Nie zawsze jest to proste!
  • Nie trzeba raczej wyjeżdżać - staramy się jak najwięcej załatwiać zdalnie
  • Znajomość zasad usability albo przynajmniej chęc do nauki tychże

Prezentacja firmy

Budujemy zaawansowane technologicznie, ale łatwe w użyciu systemy inform... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management