Junior Project Manager

JOBME S.A.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Dla Naszego Klienta, globalnego dostawcy usług i rozwiązań z zakresu mechaniki, automatyki i robotyki, poszukujemy osoby na poniższe stanowisko.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Przygotowanie, nadzorowanie i zarządzanie planem wdrożenia projektu

• Definiowanie celów projektu, zadań i priorytetów

• Zarządzanie ryzykiem i zmianą w projekcie

• Ścisłą współpracę z Site Managerem zagranicą

• Zarządzanie budżetem projektu

• Raportowanie zmian w projekcie

• Opracowanie i utrzymywanie dokumentów projektowych (budżety, plany, opisy wymagań itp.)

• Dbanie o jasną komunikację i dobre relacje w zespole projektowym oraz z klientem

• Współpracę z firmami zewnętrznymi w celu realizacji założeń projektu

• Zarządzanie oczekiwaniami środowiska biznesowego

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe

• 2-3 letnie doświadczenie w dziale konstrukcyjno-projektowym

• Kwalifikacje do zarządzania projektami - minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu projektami, dodatkowym atutem będzie styczność z rynkiem czeskim

• Wiedza teoretyczna i praktyczna aspektów zarządzania projektami (znajomość programu MS Project będzie wymagana)

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

• Chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji

• Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

• Bardzo dobra organizacja własnej pracy

• Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych (wyjazdy kilkudniowe w razie potrzeby/praca głównie stacjonarna)

Oferujemy:

• Zatrudnienie w znanej międzynarodowej korporacji

• Możliwość dalszego rozwoju

• Bezpłatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

• Bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca