Opis stanowiska pracy

KOGO SZUKAMY?
• Wykształcenie w zakresie filologii (niemiecka) / biznes / zarządzanie / inżynieria/ komunikacja / media / polityka lub porównywalne
• Wymagana biegła znajomość języka niemieckiego
• 1-2 lata doświadczenia zawodowego, pracy studenckiej (włączając staże)
Osoby które cechuje ciekawość, wykazuje inicjatywę oraz z pasją do komunikacji. Dodatkowo, zwracamy uwagę na akademickie osiągnięcia, kreatywność, dobrą znajomość języka angielskiego i chęć wykorzystania Internetu jako środka komunikacji

CO OFERUJEMY?
• Możliwość znaczącego rozwoju osobistego oraz intensywne szkolenia do stanowiska pracy prowadzone przez doświadczony zespół grafików i programistów
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej agencji o płaskiej hierarchii
• Zespół który dostarcza wszystko – od pomysłu do produktu końcowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie, a także równowagę między życiem zawodowym, a prywatnym
• Niekorporacyjny charakter pracy
• Pracę w godzinach 9-17
• Pracę w małym zespole
• Biuro z dala od centrum bez żadnych problemów z dojazdem i parkingiem

Wymagania

JAKIE SĄ GŁÓWNE ZADANIA?
• Odpowiedzialność za codzienne zadania: zarządzanie bieżącymi projektami, planowanie budżetu, kontakt z klientem, ustalanie priorytetów zadań, planowanie zasobów oraz kontrola budżetu
• Praca jako łącznik pomiędzy grafikami, programistami i klientami
• Odpowiedzialność za codzienne kontakty z klientem, główna osoba kontaktowa dla bieżących projektów
• Kontrolowanie budżetu projektu oraz terminów końcowych jak również dbałość o jakość produktu końcowego
• Rozwiązywanie problemów dotyczących procesów i rozwiązań we współpracy z klientem
• Aktywne zaangażowanie w różne tematy dotyczące naszej małej, szybko rozwijającej się firmy (np. budowanie wewnętrznych struktur, procesów, business development)

Prezentacja firmy

Jesteśmy szybko rozwijającą się agencją interaktywną. Specjalizujemy się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Grafika / Projektowanie